Didymos kandelina Indio tumesinine-valge 420cm

109.00

Laos

Tootekood: lp_3847 Kategooria:

Kirjeldus

Saksamaal valmistatud mahepuuvillast mürgivabade värvidega linadel on 3 aastat garantiid. Vaata kõiki mustreid ja suurusi Lapsekandmise alt.

Indio þakaarkudumis on muster eriti peenelt välja töötatud.Selleks läheb vaja väga kogenud meistrit ja spetsiaalseid kangastelgi. Zakaarkangas on väga vastupidav ja elegantne. Muster on näidatud kogu rätiku laiuses, suhtes 1:19. Triibud jooksevad pikkupidi. Rätiku pikkust saab valida hinnakirjast.

DIDYMOS-kandelinal on järgnevad omadused:
Spetsiaalne kudumismeetod võimaldab linal ka diagonaalis koormusele vastu pidada ja takistab väljavenimist, samas toetab ta lapse keha ühtlaselt ja kindlalt.
Kanga ääred on kahekordselt palistatud, mis hoiab lina ka pärast pikaajalist kandmist samas vormis kui algul.
Ainult pikakiuline mahepõllundus-puuvill, kuna see on eriti hõõrumiskindel.
Kõik need ulatuslikud töötlemised tagavad kanga pehmuse ja mugava käsitsuse ka pärast mitmekordset pesemist. Kangas ei ole viimistletud kemikaalidega,nahasõbralikud, ilma raskemetallideta värvid, higi- ja süljekindlad.
Lina võib pesta pesumasinas 60 või 95 kraadiga.
suur valik värve ja mustreid, paljud linad on þakaarkudumis, see tähendab et muster on mõlemapoolne ja mitte ainult peale trükitud
Keda hirmutavad hinnad, võrrelge neid palun lapsevankrite hindadega. Lapsevanker on heal juhul kasutuses kaks aastat, siis seisab ta nurgas. Paljud lapsed aga ei püsi üldse vankris ja siis on ikkagi nii, et ühe käega lükkad vankrit ja teisega hoiad last süles. Lisaks kõik need trepid, bussid, kitsad liftid jne.

Didymos kanderätik on mitmekülgne, kauakestev, tervislik, konkurentsitu kvaliteediga ja tõeliselt ilus tarbeese, mida saab pärandada ka emalt tütrele. Igale rätikule kehtib 3 aastane garantii.

Lisainfo

Kaal 1.0 kg