Didymos kandelina Aare, NR7

119.00

Laos

Tootekood: lp_3830 Kategooria:

Kirjeldus

Pikkus 5,20m, sobib kui kannad riideid suuruses 50 ja rohkem või kui eelistad mitmekordset mässimist ümber vöökoha selja toestamiseks.

Eesti Hiiumaa rahvariide mustriga lina, valmistatud Saksamaal. Viimane eksemplar, tootmine lõpetatud.

Muster on näidatud kogu rätiku laiuses, suhtes 1:19. Triibud jooksevad pikkupidi.

DIDYMOS-kandelinal on järgnevad omadused:

Spetsiaalne kudumismeetod võimaldab linal ka diagonaalis koormusele vastu pidada ja takistab väljavenimist, samas toetab ta lapse keha ühtlaselt ja kindlalt.

Kanga ääred on kahekordselt palistatud, mis hoiab lina ka pärast pikaajalist kandmist samas vormis kui algul.

Ainult pikakiuline mahepõllundus-puuvill, kuna see on eriti hõõrumiskindel. Kõik need ulatuslikud töötlemised tagavad kanga pehmuse ja mugava käsitsuse ka pärast mitmekordset pesemist.

Kangas ei ole viimistletud kemikaalidega,nahasõbralikud, ilma raskemetallideta värvid, higi- ja süljekindlad. Lina võib pesta pesumasinas 60 kraadiga.

Linad on þakaarkudumis, see tähendab et muster on mõlemapoolne ja mitte ainult peale trükitud

Keda hirmutavad hinnad, võrrelge neid palun lapsevankrite hindadega. Lapsevanker on heal juhul kasutuses kaks aastat, siis seisab ta nurgas. Paljud lapsed aga ei püsi üldse vankris ja siis on ikkagi nii, et ühe käega lükkad vankrit ja teisega hoiad last süles. Lisaks kõik need trepid, bussid, kitsad liftid jne.

Didymos kanderätik on mitmekülgne, kauakestev, tervislik, konkurentsitu kvaliteediga ja tõeliselt ilus tarbeese, mida saab pärandada ka emalt tütrele. Igale rätikule kehtib 3 aastane garantii.

Lisainfo

Kaal 1.9 kg