Allahindlus!

Demeter riisihelbed Organic 250g Holle 6.kuust

5.25

Tootekood: 300651gold* Kategooria:

Kirjeldus

Gluteeni- ja piimavaba, magustamata. Koostis: Demeter täistera-riisijahu. Vitamiin B1. Pärit mahepõllundusest.

Pooled maailma elanikkonnast kasutavad riisi toiduks ja selle viljelemisel on pikaajalised traditsioonid. Ainult täisterariis sisaldab kõiki kaheksat asendamatut aminohapet ning vajalikke vitamiine ja mineraale. Holle orgaanilise riisi beebipuderina kasutatavat riisi Holle kasvatatakse Itaalias kuivas protsessis (erinevalt koorimata põldudest). Holle orgaanilise riisi beebipudru võib võõrutamise alustamisel anda ühele esimestest teradest teie lapsele. See on gluteenivaba, kergesti seeditav ja kiiresti valmistatav rinnapiima, piimasegu või isegi tavalise veega. Seda saab kogu võõrutamise ajal kasutada paljudes erinevates roogades.
Holle orgaanilised beebipudrud on nüüd CO2 suhtes neutraalsed.

Kasutusjuhised ja ettevaatusabinõud:

Hoiatus: Ei sobi alla 6

kuu vanustele lastele Hoidke söömisel alati oma lapsel silm peal.

* Toote koostisosade loetelu võib muutuda. Kontrollige enne toote tarbimist pakendil esitatud koostisosi.

Säilitamine ja kasutamine
Kinniselt säilib toatemperatuuril. Kuiv ja mitte otsese päikesevalguse käes.
Lämbumisohu vältimiseks ärge laske beebil süüa ilma järelevalveta või lamavas asendis.

Päritolumaa

ŠVEITS

Käitleja

Goldberger

Gluteenivaba. Gluteen on nisus, rukkis, odras ja kaeras või nende ristandites ning nimetatud teraviljasaadustes olev valgufraktsioon, mida osa inimestest ei talu. Gluteenivabaks toiduks saab pidada kõiki toite, mis ei sisalda gluteeni või gluteenisisaldus on väiksem kui 20 mg/kg.
Laktoosivaba. Laktoos on piimasuhkur, mida osa inimestest ei talu. Laktoosivabad on tooted, milles laktoos on lõhustatud kaheks lihtsuhkruks – glükoosiks ja galaktoosiks. Seetõttu on need tooted veidi magusama maitsega.
Suhkruvaba. Suhkruvaba on toode, millest saadav energiasisaldus on märkimisväärselt väiksem võrreldes sama toote tavalise energiasisaldusega. Suhkruvaba toode ei sisalda üle 0,5 g suhkruid 100 g või 100 ml kohta.
Mahe. Mahetoodetes ei ole kasutatud kunstlikke mineraalväetisi, taimekaitsevahendeid, säilitusaineid ega toiduvärve. Liha- ja piimatoodetele antakse mahemärk, kui loomad saavad vabalt väljas käia ja vähemalt pool nende söödast on kasvatatud kunstväetisteta ja -kahjuritõrjevahenditeta.
Öko. Öko-märgistus antakse keskkonnasõbralikele toodetele ja teenustele.
Vegan. Vegantoode ei sisalda liha-, muna- ja piimatooteid ega teisi loomseid saadusi (nagu näiteks želatiin ja mesi). Toode sobib taimetoitlastele.

Lisainfo

Kaal 0.3 kg