BRITAX autoturvatool TRIFIX² i-SIZE BR Moonlight Blue ZR SB

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 123.00

369.00

Tootekood: 3030301-0459 Kategooria:

Kirjeldus

Tootetriipkood 4000984192407
Bränd Britax-Romer
Sugu Unisex
Vanus 9-36 kuud
Värv Moonlight Blue
Kaal 9-18 kg

TRIFIX² i-SIZE sobib ideaalselt igaks reisiks, see sobib hästi lapse vajadustega. Pikkusele 76 cm kuni 105 cm. Lihtne ja ohutu paigaldamine tänu integreeritud Isofixi ühendusele ja Top Tetherile ning selle optimeeritud istmepiirkond tagab, et kasvavale lapsele on piisavalt ruumi vanuses 15 kuud kuni 4 aastat. Unikaalse ja täiustatud turvaelementidega saate olla kindel, et teie last on maksimaalselt kaitstud.

TOOTE OMADUSED

Külgkokkupõrke kaitse SICT, sisse integreeritud, tagab suurima kaitse külgkokkupõrke korral. SICT kaitseb teie last avarii ajal, neelates energiat.
Patenteeritud Pivot Link süsteem löögi korral suunab löögi jõu sõiduki istmele ja seejärel esiplaanile, vähendades seeläbi pea- ja kaelavigastuste ohtu.
V-Top Tetheri turvavöö hoova süsteem kaitseb istme pöörlemist ja vähendab lapse liikumist kokkupõrke korral ettepoole. Tänu oma kahekordsele ankurduspunktidele annab teie lapsele veelgi suurem stabiilsus ja ohutuse.
V-kujulised peatoed on spetsiaalselt ette nähtud lapse pea liikumise piiramiseks. V-kujuline peatugi tagab optimaalse kaitse külgsuunalise kokkupõrke korral, pakkudes samal ajal mugavust. Peale peatoe ja turvavöö saab istme esiosa kergesti reguleerida, et see sobiks teie lapse pikkusega.

Külgmised tiivad on pehmed ja sügavad, nad toimivad kaitsekookonina, mis aitab jõudu külgkokkupõrke vastu, vähendades teie lapse vigastuste ohtu.

5-punkti turvavööd on kõige turvalisem viis lapse turvaliseks hoidmiseks autoistmel, kuna need hoiavad teie last kindlas kohas. Kokkupõrke korral jagavad turvavööd kokkupõrkejõu 5 punkti vahel õlgadel, vööl ja rindkere piirkonnas.
Pehmed kaitsmed turvavöö küljes, mis sobivad teie lapse rinnaga. Need aitavad vähendada kokkupõrke korral lapse liikumist, samas kui 5-punktilised vööd pakuvad igakülgset kaitset. Neid saab pesemiseks kergesti eemaldada.

Sõidu ajal on lapse mugavus kohustuslik, seega on sellel autoistmel 4 reguleeritavat asendit.
5-punkti turvavöö pandlad jäävad esiossa, et neid vabastada, nii et see sobib mugavaks lapse tooli panekuks ja ära võtmiseks.
Mugav, eemaldatav ja pestav kate ilma turvavööde eemaldamiseta.

PAIGALDUS

  • TRIFIX² i-SIZE – ohutu paigaldamine Top Tetheriga, et tagada optimaalne stabiilsus.
  • Meie i-Size auto istmed sobivad kõigile i-Size heakskiidetud autodele.
  • Esipaneel: 76 cm – 105 cm.

OHUTUSEESKIRJAD

  • Külgkokkupõrke kaitse.
  • Rindkere kaitsed, mis vähendavad liikumist edasi.

OHUTUSSÜSTEEMID: 5-punktilised turvavööd.

TOOL: Mitu seljatoe positsiooni, 4 asendit.

TOOLI ASEND: Seljaga sõidusuunas.

TEHNILISED KARAKTERISTIKUD

  • Mõõdud: 65 x 45 x 54 cm.
  • Tooli kaal: 10,5 kg.
  • Kaaluklass: 8 – 22 kg.
  • Grupp: 1, 8- 22 kg. (15 kuud – 4 aastat).
  • Soovitatav lapse pikkus: 76 cm kuni 105 cm.

KVALITEEDISTANDARD

 

Lisainfo

Kaal 5.0 kg