Biolatte Havitall pulbrina 250g

31.06

Tootekood: lp BLAT6669 Kategooria:

Kirjeldus

Psyllium Husk-i ja mustikapulbrit sisaldav piimhappebakteriline (probiootiline) toode. Parandab kõhu ja soolestiku tegevust. Psyllium Husk-i kiud lisab ja pehmendab väljaheiteid, seega soolestik toimib paremini. Kiud puhastavad soolestikku, sidudes endaga kahjulikke ühendeid. Kiud lisavad ka osmootilist rõhku soolestikus ja piimhappebakterid paljunevad kiiremini. Toode sisaltab Psyllium Husk-i seemnte koort, sisu ja idusid. Suuremõõtmelised (20 mesh) aineosad aeglustavad protsessi soolestikus, mis toote muuhulgas sobivaks lastele ja neile, kellel on laisk soolestik.

Kasutusjuhend: sega 1-2 spl Havitalli pulbrit 3-4 dl vee, mahla või vedela toiduga. Joo kohe peale kokkusegamist 1-2 korda päevas, u 12 g päeva jooksul. Ei sobi alla 6-aastastele ilma arsti soovituseta.

Koostis: Psyllium Husk, mustikapulber (sisaldab rohkesti antioksüdante ja C-vitamiini), piimhappebakterid (B. bifido, E. faecium, S. lactis, L. casei, S. thermophilius)

Tähelepanu! raputa purki korralikult enne iga kasutuskorda!

Säilitamine: kindlalt suletuna, kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Soovitatud päevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitu.

Lisainfo

Kaal 0.3 kg