Bio-Kult N30

10.90

Laos

Tootekood: hm_3380 Kategooria:

Kirjeldus

Protexin® Bio-Kult

14 bakteritüveline probiootikum.

Toidulisand

Annustamine:* 1-2 kapslit võtta 1-2 korda päevas söögi ajal.

Kui Sa võtad antibiootikume: Võta 4 kapslit päevas, ideaalne kui saad seda teha antibiootikumidest erineval ajal. Jätka probiootikumide võtmist vähemalt üks nädal peale antibiootikumi kuuri lõppu.

Reisijale: Üks nädal enne reisi võtta 1-2 kapslit 1-2 korda päevas söögi ajal; reisi ajal 4 kapslit päevas ning jätka probiootikumi võtmist nädal peale reisi.

Alla 12 eluaastased lapsed: Pool täiskasvanu kogusest.

Raseduse ajal võib Bio-Kulti võtta, aga soovitav on, nagu iga teise toidulisandi puhul, enne konsulteerida oma raviarstiga.

*või nagu määrab Sinu raviarst.

Ärge ületage päevaannust.

Koostis:Tselluloos (täidisena)

taimne kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos (paksendaja)).

14 erinevat probiootilist bakteritüve (vt. karbi küljel olevat nimekirja pealkirjaga Probiotic Cultures:)

Kapslis on minimaalselt 2 miljardit probiootilist bakterit (2 x 10CFU/kapsel), on võrdne 10 miljardi bakteriga grammi kohta. (>1 x 1010 CFU/g).

Allergia alane teave: Bio-Kult sisaldab soja ja piimatoodete jääke, mis on vajalikud toote valmistamiseks. Piima jääke on tootes kogustes, mis ei mõjuta laktoositalumatuse all kannatavaid inimesi.

Bio-Kult sisaldab 14 probiootilise bakteritüve suuri koguseid, mis on võimelised üle elama mao ülihappelise keskkonna; ei sisalda värvi-, lõhna- ja säilitusaineid.

Mis on probiootikum? Probiootikum on loomulikult terve inimese soolestikus elavate elusate bakterite kogum.

Bio-Kult on 14 bakteritüvest teaduslikult välja töötatud probiootikum. Sobib võtmiseks: antibiootikumiravi korral, reisimise ajal, osana tervislikust dieedist ja raseduse ajal. Sobib nii taimetoitlastele, kui ka beebidele, väikelastele ja lastele.

Bio-Kult kapsleid võib neelata tervelt. Võib avada ning segada toidu või joogi hulka. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise ja tervislikku eluviisi asendajana.Hoida toatemperatuuril, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.Parim enne lõppu” – märgitud pakendi põhjal.Tootja: Probiotics International Ltd.

Lisainfo

Kaal 0.1 kg