BEEBI ISOTOONILINE LAHUS 1karp 15x5ml ampullid Maria Isotonic Water

5.68

Laos

Tootekood: 8051770520290* Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Maria Isotonic Water on mineraalsooli ja mikroelemente sisaldav mereveest toodetud isotooniline lahus, mida soovitatakse kasutada vastsündinute ja väikelaste ninahügieeniks. Õige ninahügieen soodustab liigse sekreedi väljutamist ja tagab korraliku nina kaudu hingamise. Merevesi kogutakse Bergeggi saare merekaitsealalt Riviera delle Palme lähedal (Liguria – Itaalia).

KUIDAS MARIA ISOTONIC WATER TOIMIB: Selle lahuse kontsentratsioon on sama, mis meie kehavedelikes (0,9% NaCl). Lahus puhastab mehaaniliselt limaskesta tolmust, õietolmust, allergeenidest ja bakteritest. Lisaks soodustab Maria Isotonic Water sekreedi äravoolu ja sellega seoses kergendab hingamist.

NÄIDUSTUSED: Maria Isotonic Water kasutamist soovitatakse külmetushaiguste, nohu ja sinusiidi korral (ka allergiast põhjustatud), samuti nina limaskesta kuivuse korral.

KASUTUSJUHEND: Avage viaal korki keerates. Asetage laps selili ja pange talle ühedoosilise viaali otsik ninasõõrmesse. Vajutage viaali ja hoidke seda mõni sekund kokkusururutuna. Korrake sama teises ninasõõrmes.

ANNUSTAMINE: Kasutage Maria Isotonic Water lahust 2-3 korda päevas kummasegi ninasõõrmesse või vastavalt arsti soovitustele.

KOOSTIS: merevesi, vesi.

HOIATUSED: Mitte süstida. Pärast avamist ei saa seda enam uuesti kasutada. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida valguse eest ja temperatuuril kuni 40 °C. Ärge kasutage pärast Tootja: Ekuberg Pharma, Itaalia.

Lisainfo

Kaal 0.2 kg