Allahindlus!

BabyOno pudeli- ja lutihari, salatiroheline, 735/02

4.99

Laos

Tootekood: 735/02/5901435409084* Kategooriad: ,

Kirjeldus

Harjade komplekt pudelitele, luttidele.

Asendatavate käepidemetega pintsel aitab teil pudeleid põhjalikult puhastada ja komplekti kuuluv käsn aitab lutti puhastada.

Profileeritud harjaotsa abil on lihtne jõuda raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, sellal kui mugav käepide võimaldab harja kindlalt käes hoida.

Valmistatud vastupidavatest ja ohututest materjalidest.

Harjade komplekt pudelitele, luttidele BabyOno;

  • puhastab põhjalikult pudelid ja lutid;
  • pääseb raskesti pääsetavatesse piirkondadesse sobiva otsakuju abil;
  • täiendav luti käsn;
  • mugav käepide tagab harja kindlalt käes püsimise;
  • valmistatud vastupidavatest ja ohututest materjalidest.

BabyOno

1990 oli selle kaubamärgi jaoks ülioluline aasta – Babyono vallutas lastega perede südame. See on ettevõte, mis arendab tooteid, mis aitavad igapäevases lapsehoolduses. Saadaval on tooted alates lapsi arendavatest toodetest kuni hügieenitarvete ja mänguasjadeni.

BabyOno keskendub aktiivsele vaba aja veetmisele ja hõivatud vanematele, kes hindavad mugavust ja aja säästmise lahendusi. Brändi asutajate sõnul loovad nad disainilahendused, mis püsivad pikka aega atraktiivsed, lihtsad ja ergonoomilised. Iga loodava toote jaoks lisavad nad lõputult lisasid, et tagada eseme asjakohasus ja mugavus. Nad ütlevad, et toovad turule ainult tooteid, mis saavad lapsevanematelt heakskiidu.

Esmatähtis on töötada välja tooteid, mis on ohutud kasutamiseks ja mis on projekteeritud vastavalt Euroopa Liidu suunistele ja standarditele. Iga mänguasja katsetatakse põhjalikult, enne kui see jõuab lasteni. BabyOno annab endast parima, et protsess oleks maksimaalne, et saada brändistandardiks ning edu paremas ja vanematesõbralikumas homses. Eesmärk on tagada kõrgeima kvaliteediga toodete tootmine maailmas.

Praegu kasutavad miljonid lapsevanemad kogu maailmas igapäevaselt BabyOno tooteid.

Lisainfo

Kaal 0.1 kg