Allahindlus!

BabyOno käed vaba elektriline rinnapump Twinny

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 28.66

85.99

Laos

Tootekood: 5901435414460/278818fl* Kategooria:

Kirjeldus

BABY ONO TWINNY elektriline kahekordse korpusega rinnapump

Juhtmevaba rinnapump TWINNY  võimaldab teil teha palju tegevusi korraga – just nii, nagu teile meeldib! Peida see lihtsalt rinnahoidja sisse. Ta pumpab piima ja sina hoolitsed muude ülesannete eest, mida on ema elus palju.

TWINNY on  kahekordne elektriline rinnapump , nii et olenevalt asjaoludest ja vajadustest saad seda kasutada  ühel või mõlemal rinnal.  Diskreetne ja kerge – tänu sellisele assistendile  saate liikumisvabaduse ja rohkem aega.

Tehnilised andmed

  • Sisaldab:
  • TWINNY shell rinnapump, 2 kesta
  • äravool, toru, mis toidab teist kesta
  • 2 silikoonlehtri reduktorit läbimõõduga 21 mm ja 24 mm
  • USB-C laadimiskaabel
  • säilituskott
  • kesta maht 150 ml
  • ühe kesta kaal 277 g
  • aku maht 1100 mAh
  • tööaeg täielikult laetud akuga: umbes 120 min

Praktiline

See rinnapump töötab  käed-vabad.  See on uuenduslik toode, mis võimaldab teil samal ajal piima välja pressida ja muid toiminguid teha.

Mida? See sõltub ainult teist! Vabastage käed  ja võitke aega enda jaoks.

Kahekordne

Teie otsustate, kas soovite rinnapumpa kasutada  ühel või kahel rinnal , kogudes seeläbi rohkem piima. Mõlemad kestad saate ühendada spetsiaalse äravooluga, mille pikkust saate oma eelistuste järgi reguleerida.

Mugav

TWINNY elektriline korpusega rinnapump on  juhtmevaba  – sellel on sisseehitatud aku. See on kerge, nii et imetamisrinnahoidja sisse peidetuna aitab see sul piima diskreetselt igas olukorras välja tõmmata.

Kolmefaasiline

Kolmefaasiline rinnapump töötab  9 imemisvõimsuse reguleerimise tasemel.  Teie käsutuses on kuni 3 töörežiimi – stimuleeriv laktatsioon, sügav väljendus ja topeltsagedus – ideaalne rindade tühjendamiseks.

Lihtne kasutada

Selgelt ekraanilt saate kontrollida, millises režiimis ja imemistasemel rinnapump töötab. Samuti saate kontrollida  tööaega ja aku seisukorda.  Suured nupud muudavad seadme kasutamise lihtsaks.

Hügieeniline

Võite olla kindel, et piima väljapressimine toimub hügieeniliselt ja ohutult. Spetsiaalne  membraan ja klapp kaitsevad seadet , nii et toit ei satuks pumpa ega äravoolu.

Mugav

Komplekti kuulub iga kesta jaoks põhilehter  28 mm ja kaks reduktorit: 21 mm ja 24 mm.  Tänu sellele saate lehtri suurust oma nibu järgi kohandada. Need osad on valmistatud pehmest silikoonist, nii et need ei ärrita teie nahka.

Pikk tööaeg

Kolmefaasiline rinnapump töötab täielikult laetud akuga  kuni 2 tundi.  Sellel on automaatne väljalülitusrežiim 30 minuti pärast. Saate seda kiiresti laadida USB-C-kaabli abil.

Ohutu

Tagantsime toote kõrge kvaliteedi. Topeltkoorega rinnapump TWINNY on valmistatud spetsiaalsest  materjalist, mis on mõeldud kokkupuuteks toiduga.

TÖÖREŽIIMID

1.  Väljendusrežiim  – selles režiimis saate seada imemistugevuse vahemikus 1 kuni 9. Üksikud tasemed erinevad imemistugevuse poolest – madalast kõrgeni.

2.  2 in 1 režiim , st stimulatsioon ja massaaž – tsükkel, mis koosneb 8 masseerivast liigutusest, millele järgneb 1 imemisliigutus. Seda režiimi soovitatakse ületäitunud rindade valu vaigistamiseks ja nende stimuleerimiseks lühema ajaga rohkem piima väljutama.

3.  Kahe sagedusega režiim  – režiim, mis ühendab vahelduva imemise eelised, st suure ja väikese jõuga. Muutuva tugevusega imemistsükkel (nõrk – paus – tugev) aitab tõhusalt stimuleerida ümberpööratud nibusid.

3 vahetatavat lehtrit! Kas teadsite, et mitte rinna, vaid nibu suurus ei määra, kas rinnapump on hästi paigaldatud? Valides TWINNY rinnapumba, olete peaaegu 100% kindel, et see sobib teile ideaalselt. Miks?

Oleme komplekti varustanud 3 suuruse lehtriga:

põhi – 28 mm (sisseehitatud rinnapumbasse) ja 2 vahetatavat vahetükki – lehtrid suurusega 21 mm ja 24 mm. Tänu sellele valite oma nibu jaoks õige suurusega lehtri.

Kuidas valida õiget lehtrit?

– Mõõtke nibu läbimõõt aluse juures millimeetrites, välja arvatud areola.

– Kui teie nibu läbimõõt on 17/18 mm, valige väikseima suurusega nibu – 21 mm.

– 19-21 mm suuruse nibu jaoks on 24 mm nippel ideaalne valik.

– Suurema nibu jaoks – 23/25 mm, sobib rinnapumba sisse ehitatud lehter.

 

Lisainfo

Kaal 1.9 kg