Allahindlus!

AVENT RÕNGASLUTT 3-6KUUD SILIKOON 2TK 201590307 roosa tiiger/kollane panda

6.84

Laos

Tootekood: 5012909005357* Kategooria:

Kirjeldus

AVENT RÕNGASLUTID

 

 

Kõik me teame, et on hetki mil miski ei suuda teie last rahustada. Sellistel hetkedel võib abi olla lutist mis võib last rahustada ja lohutada.

Kõik meie rõngaslutid on pehmed, lamedad jasümmeetrilisedvõimaldamaks loomulikku hammaste ja igemete arengut ja ei moonuta suulage, isegi kui need satuvad lapsele tagurpidi suhu. Lutirõngas teeb nende suust eemaldamise lihtsaks ja kõigil luttidel on kork hoidmaks lutti transportimise ajal hügieenilisena

 

Ööluttidel on unikaalne helendav lutirõngas

 

 

AVENTi avaga kokkuvajuvad ideaalselt sümmeetrilise kujuga rõngaslutid kindlustavad lapse suulae, hammaste ja igemete loomuliku arengu – isegi kui lutt satub lapse suhu tagurpidi.

Erinevalt ilma avata luttidest võib neid steriliseerida ja igal lutil on kork hoidmaks seda kuni järgmise kasutamiseni steriilsena. Luttidel on lutirõngas ja need on pakendatud kahekaupa atraktiivsetesse pakenditesse.

 

AVENT vastsündinute lutid on valmistatud silikoonist, nad on maitse- ja lõhnavabad ning peavad tavaliselt kauem vastu kui latekslutid. Silikoonlutid vähendavad ka lateksiallergia ohtu.

Kõik AVENT rõngaslutid vastavad kõrgeimatele ohutusstandardi nõuetele. (BS EN 1400)

Beebi väikese näoga sobiva kujuga  lutikilbi ja väiksema lutiga variant. Värvid ja kujundus on valitud vastamaks selle vanusegrupi eelistustele. Teemad: värviline ja läbipaistev, loomad, karud ja öölutid.

Õhuline lutikilp

 

UUS Aventi lutivalikus!
Kuue auguga lutikilp pakub lapsele suuremat mugavust ning vähendab niiskuse kogunemist kilbi alla.

 

Lisainfo

Kaal 0.2 kg