Avent pudelilutt Classic+ kiire, 6+, 4auku, 2tk SCF634/27

6.50

Laos

Tootekood: 841899* Kategooria:

Kirjeldus

Nelja auguga lutt, sobiv alates 6. elukuust.

Luti pehme lai kuju ärgitab last toitmise ajal suud laialt avama ja sõnasõnalt “ennast luti otsa haakima”. Ta imeb siis samade keele ja lõua liigutustega kui rinnaga toitmise ajal. Seepärast ongi Aventiga lihtsam kombineerida rinnaga ja pudelist toitmist. Avent pudelilutt on unikaalne patenteeritud äärega lutt, mille põhjal asub ühesuunaline õhuventiil, mis paindub laskmaks pudelisse õhku, reguleerib piimavoolu kiiruse vastavalt lapse enda imemisrütmile ja eemaldab pudelist vaakumi. Nii, et teie laps saab katkestamata süüa nagu rinnaga toitmisel ilma vahepeal hingamispausi tegemata.
Vilisev heli on garantiiks, et õhk läheb pudelisse ja mitte teie lapse kõhtu. Söömise ajal sissehingatav õhk võib põhjustada kõhunäärme vaevuste ja gaasidega seotud ebamugavust ja nutuhoogusid.

 

AVENT lutt – lähemale loomulikule toitmisele

Luti pehme lai kuju ärgitab last toitmise ajal suud laialt avama ja sõnasõnalt „ennast luti otsa haakima“. Ta imeb siis samade keele ja lõua liigutustega kui rinnaga toitmise ajal. Seepärast ongi AVENTiga lihtsam kombineerida rinnaga ja pudelist toitmist.

Lisainfo

Kaal 0.2 kg