Amazonas Moringa Oleifeira ehk õli-rõikapuu pulber 200g

26.98

Laos

Tootekood: AMA0151_3357 Kategooria:

Kirjeldus

Imepuu ehk mädarõikapuuks kutsutud puu on algselt pärit Himaalajalt. Juba oma esimesel eluaastal kasvab ta 4m kõrguseks nii kõrbes kui vihmametsas. Kõik puu osad kõlbavad süüa, aga suurim toitaine- ja elujõuväärtus on lehtedes. Lehed sisaldavad rohkelt rikkalikult proteiini, A-vitamiini, B-vitamiine, C-vitamiine ja mineraalaineid. Aminohapete ja mineraalainete allikas.

100g moringa lehti sisaldab 2 korda rohkem valku kui 100g jogurtit, 4 korda rohkem kaltsiumit kui 100g piima, sama koguse kaaliumi kui 100g banaanis, sama palju A-vitamiini kui 100g porgandis ja 3 korda rohkem C-vitamiini kui 100g apelsinis.

Toidulisand. Toortoit, fruktoosivaba, laktoosivaba, gluteenivaba.

Koostis: 100% kuivatatud Moringa Oleifeira lehepulber, pärit mahepõllundusest Ghanast või Egiptusest. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja vaheldusrikast toitumist ja tervislikku eluviisi.

Soovitatav päevane kogus: 2x päevas 1 tl. Võib lisada mistahes toidule või joogile, et suurendada selle vitamiinide ja mineraalainete sisaldust. Kuna moringapulbri toitainete sisaldus väheneb kuumutades, siis soovitame lisada soojale toidule vahetult enne serveerimist. Sobib eriti rasedatele ja imetavatele naistele ning vanematele inimestele.

Ühikuhind: 134,9 eur/kg

Lisainfo

Kaal 0.3 kg