Allermates KÄEVÕRU PÄHKLI ALLERGIA

8.31

Laos

Tootekood: ALLERMATES_3190 Kategooria:

Kirjeldus

Kuidas sündis Allermates?

Kui Iris Shamuse poeg oli 10 kuu vanune, siis pähklit proovides muutus ta nahk lillaks. Mõni kuu hiljem, proovides esimest korda muna, muutus ta nahk punaseks. Järgmiseks probleemiks osutus kala. Ja viimaseks lisandusid nimekirja seesamiseemned. Kui ta oli väike, siis tema toitumist oli veel võimalik jälgida, kuid poja kasvades osutus see väga raskeks.

Ühel tema sõpradest, kes käis lasteaias, avaldus tugev allergiline reaktsioon, kui talle pakuti vahepala, mis sisaldas allergeeni.

Sellest juhtumist tekkis kartus, et kui tema poja allergiaprobleeme väljaspool kodu (koolis, laagris, sünnipäevadel jne.) pidevalt ei jälgita, võib juhtuda midagi ohtlikku. Ta püüdis leida midagi sobivat, mis annaks informatsiooni tema poja allergiatest ja samas meelerahu, kui poeg pole tema lähedal. On vist niigi selge, et sellist toodet ta ei leidnud.

Kuna allergiate esinemissagedus on kasvamas ja paljudel tema tuttavatel ning pereliikmetel olid samad probleemid, sai ta aru, et on olemas suur vajadus lapsesõbralike allergiatest hoiatamise toodete osas. Ta otsusats luua tooted, mis mitte ainult ei hoiata laste allergiate eest, vaid, mida lapsed ka hea meelega soovivad kanda. Tooted, mis on lõbusad, värvikirevad ja ka… põnevad. Ta märkas, et enamus lapsi, nagu tema endagi lapsed, võtsid uued tooted ja nende tegelased rõõmuga vastu. Nii sündisdki Nutty ja teised lõbusad tegelased.

Ta on veendunud, et Allermates tegelased ja nende lood meeldivad igas vanuses lastele ning aitavad neid üle olla oma allergiaprobleemidest. Kõige olulisem on see, et need tooted aitavad identifitseerida allergiaprobleeme ja kaitsta allergiaprobleemidega lapsi väljapool kodu ja anda vanematele ja hooldajatele meelerahu.

 

NEWBANDS

Lisainfo

Kaal 0.1 kg