Akvile karboniseerimata looduslik mineraalvesi märgistusega “sobib beebile” 6X1,5l (1pudel 0,75eur+PANT 0,10EUR)

5.10

Tootekood: 4770405226379EUG Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Akvile karboniseerimata looduslik mineraalvesi

• Väga madala naatriumisisaldusega (2,5 mg / l)

Akvile on 100% loooduslik aluseline vesi, üks vähestest maailmas, milles ei ole üldse nitraate ega nitriite. Vesi on villitud pudelitesse otse tootmiskohas, ei mingeid lisandeid, ioniseerimist, ega puhastusprotsesse. Vesi filtreerub läbi kivi- ja liivakihtide Dzukija rahvuspargi territooriumil üle 15 aasta ning alles siis muutub see vesi Akvile looduslikuks mineraalveeks.

Akvile veehaarded asuvad Dzūkija rahvuspargi alal, mis on Nemunase basseini maastikupargi kaitsealade kaitsealune loodusala.

Akvilė vesi on 100% puhas ja sobib eriti hästi beebidele. Vesi omab märgistust “Sobib imikutele”.

See on täiesti nitraadi- ja nitritivaba ning madala naatriumisisaldusega: Na+ – 2,3 mg/l. See on looduslikult aluseline vesi, mille pH on 8, tänu millele toetab see organismi happe-aluse tasakaalu taastamisel ja selle hapetustamisel, parandab meeleolu ja on stressivastaste omadustega, lisab energiat, hoiab ära kroonilise väsimuse, tõstab elujõudu ja on tugev antioksüdant.

PEAMISED MINERAALSED KOOSTISOSAD:

Bikarbonaadid 173,8 mg/ dm3
Kloriidid 3 mg/ dm3
Kaltsium 49,3 mg/ dm3
Magneesium 5,9 mg/ dm3
Naatrium 2,3 mg/ dm3
Kaalium 0,7 mg/ dm3
Väävel 1 mg/dm 3
pH 8.0

 

PAKENDI VALIKUD:

Akvile vesi 1,5L on pakendatud 6 tk pakkidesse.

Akvile vesi valatakse pudelitesse, mis on 100% BPA vabad. Plastpudelitest võib eralduda tervisele kahjulikke ühendeid. Üks selline ühend on bisfenool A (BPA), mis võib mõjutada ainevahetust, viljakust, hormonaalset tasakaalu, põhjustada rasvumist, sagedasi raseduse katkemisi ja kilpnäärme probleeme. BPA-vaba tähendab, et jood puhast vett ilma kahjulike keemiliste lisanditeta.

Kõrgeima kvaliteediga toode, mis on villitud otse tekkekohas, vastavalt kõrgeimatele EL standarditele.Toote kaevandamise ja pakendamise teostab Leedus Birštono Minerali Vandenys.

Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

100% naturaalne mineraalvesi

Käitleja Eugesta Eesti